podporují nás
Hry a hlavolamy
Borovice
Čítárny
Adam


webhosting
PoweredBy

novinky

Zajímají Vás novinky na našem serveru? Přihlašte se k jejich odběru!

15. 3. 2009
Do rodinky rébusových knížek přibyla další! Našich rébusků se totiž ujalo nakladatelství Fragment. Jak vypadají rébusky, které projdou rukou rukou nakladatelů-profesionálů, se můžete podívat v knížce s podobným názvemRébusy se zvířaty.odkaz na jiný server

25. 2. 2009
Rébusy jako soutěž - tak využili naše knížky v knihovně v Rychnově u Jablonce nad Nisou.odkaz na jiný server Věříme, že se najde spousta úspěšných luštitelů:-)

10. 12. 2008
Nově jsou rébusky k mání vKlatovech.

11. 9. 2008
Světlo světa spatřil 2. díl rébusů - druhá stojedenáctka zvířat čeká na vyluštění! Knížečka se od předchozí liší modrou barvou obálky, a samozřejmě také novými zvířaty!

11. - 13. 9. 2008
Během tří zářijových dní jsme na výstavěHry a hlavolamyodkaz na jiný server představili naše dvě malé knížky rébusů. Do luštění připravených ukázek se pouštěli školáci i dříve narození. Hodně nás potěšil také zájem sběratelů hádanek. Všichni si také mohli zkusit sestavit z připravených písmenek a číslic z pěnovky vlastní rébusy. Podívejte na několik foteček z výstavy (pardon za kvalitu, jsou z mobilu;-)Zaměřily nás také objektivypořadateleodkaz na jiný server27. 5. 2008
Naše rébusky se objeví na Výstavě her a hlavolamů, která se každoročně koná v KD Vltavská.Letošní 14. ročníkodkaz na jiný server proběhne od čtvrtka 11. do soboty 13. září. Mezi ostatními "obry vystavovateli" budeme spíše trpaslíčci, ale věříme, že si rébusky svoje luštitele najdou a že se budou líbit! Na výstavě už bude k mání další "stojedenáctka" zvířecích rébusů ;-)

Přečtěte sitiskovou zprávu k výstavě (PDF).odkaz na jiný server

8. 12. 2007
Spušťění webu rebusy.cz.